EXB-N8V161JX
MFR.Part #
EXB-N8V161JX
JLCPCB Part #
C5737521
Package
0804
Description
160Ω 31mW 4 8 ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS