ERG-2SJ472E
MFR.Part #
ERG-2SJ472E
JLCPCB Part #
C6240106
Description
-55℃~+200℃ 2W 4.7kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS