ERJ-1GJF53R6C
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-1GJF53R6C
JLCPCB Part #
C20021717
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 50mW 53.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS