ERG-2SJ300
MFR.Part #
ERG-2SJ300
JLCPCB Part #
C3576075
Description
-55℃~+235℃ 2W 30Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS