ERG-2SJ221V
MFR.Part #
ERG-2SJ221V
JLCPCB Part #
C3382762
Description
-55℃~+235℃ 220Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS