ERA-8AED2742V
MFR.Part #
ERA-8AED2742V
JLCPCB Part #
C20016929
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS