ERG-1SJ511A
MFR.Part #
ERG-1SJ511A
JLCPCB Part #
C3412480
Description
-55℃~+235℃ 1W 510Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS