ERA-3AED3093V
MFR.Part #
ERA-3AED3093V
JLCPCB Part #
C20014956
Description
-55℃~+155℃ 100mW 309kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS