ECWFG2J105J
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECWFG2J105J
JLCPCB Part #
C542407
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 630V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS