ERA-8ARB3831V
MFR.Part #
ERA-8ARB3831V
JLCPCB Part #
C4240711
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS