ERJ-UP3D3743V
MFR.Part #
ERJ-UP3D3743V
JLCPCB Part #
C4244667
Description
-55℃~+155℃ 250mW 374kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS