ERJ-U06F6650V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U06F6650V
JLCPCB Part #
C3959784
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 665Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS