ERA-8APB8252V
MFR.Part #
ERA-8APB8252V
JLCPCB Part #
C2094159
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 82.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS