ERJ-P03D3403V
MFR.Part #
ERJ-P03D3403V
JLCPCB Part #
C4008243
Description
-55℃~+155℃ 200mW 340kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS