ERJ-12SF1911U
MFR.Part #
ERJ-12SF1911U
JLCPCB Part #
C20019768
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS