ERA-8APB821V
MFR.Part #
ERA-8APB821V
JLCPCB Part #
C4173467
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS