ERJ-6DQJ1R1V
MFR.Part #
ERJ-6DQJ1R1V
JLCPCB Part #
C2087142
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS