ERA-6AHD45R3V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6AHD45R3V
JLCPCB Part #
C20016354
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 45.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS