ERJ-1TYJ133U
MFR.Part #
ERJ-1TYJ133U
JLCPCB Part #
C2078732
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 1W 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS