ERA-8AEB9312V
MFR.Part #
ERA-8AEB9312V
JLCPCB Part #
C2088908
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS