ERA-8VEB9312V
MFR.Part #
ERA-8VEB9312V
JLCPCB Part #
C6034373
Description
-55℃~+155℃ 250mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS