ERA-8APB9312V
MFR.Part #
ERA-8APB9312V
JLCPCB Part #
C2094009
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS