ERA-6VRW3402V
MFR.Part #
ERA-6VRW3402V
JLCPCB Part #
C3934646
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS