ERA-6VRW3002V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6VRW3002V
JLCPCB Part #
C1863354
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 30kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS