ERA-6VPB4992V
MFR.Part #
ERA-6VPB4992V
JLCPCB Part #
C1862743
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS