ERJ-T14J333U
MFR.Part #
ERJ-T14J333U
JLCPCB Part #
C4099676
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS