ERJ-14YJ163U
MFR.Part #
ERJ-14YJ163U
JLCPCB Part #
C2082158
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS