ERA-6APB153V
MFR.Part #
ERA-6APB153V
JLCPCB Part #
C2088306
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 15kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS