ERA-8AEB4751V
MFR.Part #
ERA-8AEB4751V
JLCPCB Part #
C2079330
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS