ERA-6AEB3402V
MFR.Part #
ERA-6AEB3402V
JLCPCB Part #
C4333225
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS