ERA-3VRB1301V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-3VRB1301V
JLCPCB Part #
C1862761
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100V 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS