ERA-3KEB2203V
MFR.Part #
ERA-3KEB2203V
JLCPCB Part #
C1858430
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 220kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS