ERA-6KEB2203V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-6KEB2203V
JLCPCB Part #
C1858443
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 220kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS