ERA-3ARW472V
MFR.Part #
ERA-3ARW472V
JLCPCB Part #
C4313458
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS