RN73R1JTTD3881B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD3881B10
JLCPCB Part #
C2564661
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.88kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS