ERJ-U06F5R49V
MFR.Part #
ERJ-U06F5R49V
JLCPCB Part #
C4299350
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 5.49Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS