ERA-3AHD39R2V
MFR.Part #
ERA-3AHD39R2V
JLCPCB Part #
C20015419
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS