ERJ-12NF2552U
MFR.Part #
ERJ-12NF2552U
JLCPCB Part #
C20018576
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS