ERJ-U08D15R8V
MFR.Part #
ERJ-U08D15R8V
JLCPCB Part #
C2128585
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS