ERA-2VRW8251X
MFR.Part #
ERA-2VRW8251X
JLCPCB Part #
C3922254
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS