ERA-2ARB7500X
MFR.Part #
ERA-2ARB7500X
JLCPCB Part #
C3947442
Description
-55℃~+155℃ 63mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS