ERA-8KPB9533V
MFR.Part #
ERA-8KPB9533V
JLCPCB Part #
C6191434
Description
-55℃~+155℃ 250mW 953kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS