ERA-2VRW2002X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-2VRW2002X
JLCPCB Part #
C6613569
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS