ERA-2VRW1271X
MFR.Part #
ERA-2VRW1271X
JLCPCB Part #
C4195490
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS