ERA-3ARB4871V
MFR.Part #
ERA-3ARB4871V
JLCPCB Part #
C1730287
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.87kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS