ERJ-U08D1303V
MFR.Part #
ERJ-U08D1303V
JLCPCB Part #
C2128284
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS