ERA-2AED6042X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-2AED6042X
JLCPCB Part #
C20013824
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 60.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS