ERA-2VRB3902X
MFR.Part #
ERA-2VRB3902X
JLCPCB Part #
C6613565
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS