ERJ-P08D7502V
MFR.Part #
ERJ-P08D7502V
JLCPCB Part #
C3952778
Description
-55℃~+155℃ 660mW 75kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS