ERJ2RKF1371X
MFR.Part #
ERJ2RKF1371X
JLCPCB Part #
C3025701
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 100mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS